Oravská poliklinika Námestovo

Oravská poliklinika Námestovo


ĎAKUJEME


Oravská poliklinika  v súvislosti s výskytom koronavírusu ďakuje za pomoc a to konkrétne:

 

Ďakujeme spoločnosti MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o., ktorá darovala chrumkavé a voňavé  pečivo pre zdravotníkov polikliniky.

Ďakujeme spoločnosti VISTEON EZE KRONICS Slovakia s.r.o. za podarovanie 20 štítov pre našich zdravotníkom.

Ďakujeme spoločnosti HERN s.r.o. za 100 ks látkových rúšok, ktoré poliklinike darovali. 

Ďakujeme iniciatívene KtoPomôžeSlovensku za darovanie rukavíc a respirátorov. 

Ďakujeme Oravskému záchrannému systému a pánu poslancovi  ŽSK Igorovi Janckulíkovi za vykonanie dezinfekcie priestorov Oravskej polikliniky, ktorú vykonali bezodplatne. 

Ďakujeme zdravotnej poisťovni UNION za darované štíty pre naších zdravotných pracovníkov. 

Ďakujeme zdravotnej poisťovni Dôvera za 50 ks respirátorov, ktoré poliklinike podarovala. 

Ďakujeme Jozefovi Pojezdalovi z Oravskej Lesnej, ktorý podaroval poliklinike hygienické rukavice a čistiace prostriedky s antibakteriálnymi vlastnosťami.

Ďakujeme medičke Michaele Majdovej, ktorá sa dobrovoľlne budujala pomôcť Oravskej poliklinike pri triedení pacientov smerujúcich na vyšetrenie do ambulancií. Za Michaelinu prácu sme veľmi vďační.

Ďakujeme firme ORIK, s.r.o., Oravická 613, 02 801 Trstená za darované plastové ochranné štíty pre zdravotníkov polikliniky, ktoré výrabaju na 3D tlačiarni. 

Ďakujeme Anne Klušákovej, Oľge Klušákovej, Kataríne Kudiakovej a Monike Lovásovej, že si dali námahu a vlastnoručne ušili rúška,ktoré poslúžia našim zdravotným pracovníkom, ale aj štarším pacientom, ktorí nemajú možnosť zadovážiť si rúško na výmenu. 

Ďakujeme Dominikovi Brenkusovi z Rabčíc, ktorý podaroval poliklinike ochranné overaly Tyvek. 

Ďakujeme ľuďom z iniciatívy Pomôž nemocnici za ochranné štíty, ktoré nám darovali pre našich zdravotných pracovníkov. Zabezpečia im ochranu pri práci s pacientami. 

Ďakujeme medikovi Matejovi Nečasovi, ktorý sa rozhodol dobrovoľne pomôcť a vykonáva triedenie pacientov  pri vstupe do budovy polikliniky  a zároveň ďakujeme aj odboru zdravotníctva ŽSK za sprostredkovanie jeho pomoci. Matejovú prácu si veľmi vážime.

Ďakujeme obchodnému reťazcu TESCO za pravidelné bezodplatné dodávanie ovocia pre našich zdravotných pracovníkov, ktorí sa v týchto časoch veľmi potešia podpore imunity.

Ďakujeme starostovi a obyvateľom obce Zákamenné, ktorí svojpomocne vyrobili a darovali rúška pre zdravotníkov Oravskej polikliniky. 

Darcovia ukázali, že spolupatričnosť, ochota pomôcť a dobrá vôľa medzi obyvateľmi Oravy stále existuje.

 

 

 

 

 

Navštívte našu lekáreň

Po-Pia 7:00-15:30

Objednajte sa online

Kontakt


Oravská poliklinika Námestovo

Červeného kríža 62/30

029 01 Námestovo

Slovenská republika

 

Mapa