Oravská poliklinika Námestovo

Oravská poliklinika Námestovo


Novinky


POĎAKOVANIE

10.09.2021 Oravská poliklinika Námestovo vyjadrila svoje poďakovanie za pomoc členom hasičského zboru a členom Oravského záchranného systému, ktorí nám pomáhali počas pandémie ochorenia COVID-19. 

Čítať viac

ZMENA - Mobilné odberové miesto

12.07.2021 Od 12.7.2021 sa zmenil prevádzkový čas mobilného odberového miesta.

Čítať viac

Daj si vyšetriť IgG protilátky

17.06.2021 V laboratóriu Oravskej poliklinky je možné dať si vyšetriť hladinu protilátok po OCHORENÍ Covidu-19 alebo hladinu protilátok po OČKOVANÍ proti Covidu-19.

Čítať viac

Laboratórne vyšetrenia pre samoplatcov

13.06.2021 Oravská poliklinika pre pacientov samoplatcov pripravila širokú škálu laboratórnych vyšetrení.

Čítať viac

O poliklinike


Oravská poliklinika Námestovo je strategickým zdravotníckym zariadením pre poskytovanie komplexnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre obyvateľov Hornej Oravy, ako aj pre návštevníkov tohto regiónu. Zriaďovateľom polikliniky je Žilinský samosprávny kraj.

Oravská poliklinika Námestovo poskytuje ambulantnú, liečebno – preventívnu a neodkladnú zdravotnú starostlivosť na základe zmlúv uzatvorených so zdravotnými poisťovňami a v zmysle platnej legislatívy. Starostlivosť je poskytovaná vlastným personálom a personálom, ktorý je v nájomnom zmluvnom vzťahu.

Dlhodobým cieľom organizácie je vytvoriť zariadenie, ktoré bude garantom poskytovania komplexnej ambulantnej a urgentnej zdravotnej starostlivosti v okrese Námestovo.

Informácie pre pacientov

Navštívte našu lekáreň

Po-Pia 7:00-15:30

Objednajte sa online

Kontakt


Oravská poliklinika Námestovo

Červeného kríža 62/30

029 01 Námestovo

Slovenská republika

 

Mapa